Changemaker’s Atlas – це онлайн-сервіс, менш затратна альтернатива готелям і гідам для змінотворців (третій сектор, реформатори, низові ініціативи та соціальний бізнес) під час їхніх подорожей в інші міста та країни. Так, прибувши у малознайоме місто, людина зможе в один клік знайти місцевих колег з потрібним професійним досвідом, які готові запропонувати свій дім колезі з іншого міста під час його подорожі або показати йому місто і познайомити з локальною професійною спільнотою або ж просто зустрітись на каву.

Зареєструвавшись один раз і заплативши один внесок на рік, користувач зможе безлімітну кількість разів у подорожах ставити потрібні фільтри по локації та досвіду, який шукає, обирати тих, з ким цікаво познайомитись і найзручніші формати взаємодії. Також, під час перебування у власному місті, йому будуть надходити запити від іноземних колег. Таким чином, відбуватиметься безперервний процес обміну релевантним досвідом з однодумцями і налагодження партнерств.

Ми віримо в те, що для того, аби подолати будь-яку нагальну соціальну або культурну проблему, ключовим гравцям, які творять якісні зміни кожен у своєму локальному масштабі, потрібно об’єднуватись. Сподіваємось, наш проект стане зручним механізмом для побудови зв’язків і вивчення іноземного досвіду.

Більше чудових стартапів