Це ідея створення простору здорових солодощів, які не будуть містити цукру та шкідливих замінників. Ця ідея прийшла не одразу, прийняти участь в конкурсі запропонувала викладачка з університету, а ми проаналізувавши ситуацію, яка склалася в Україні вирішили створити соціальне підприємство, яке вирішувало б проблеми, людей, які хворі на цукровий діабет та людей, які дотримують певних дієт та стежать за власним здоров’ям. Адже за даними ВООЗ цукровий діабет входить в трійку найнебезпечніших хвороб в світі, які спричиняють інвалідизацію та смерть, а в Україні налічується понад 1 млн. людей, які хворіють цією хворобою.

Ми хочемо створити улюблений простір здорових солодощів для жителів будь-якого куточка України з будь-якими особливостями харчування та головний майданчик для українських постачальників кориснихта смачних солодощів. Ми прагнемо внести корективи у культуру харчування, зруйнувати стереотип – «Солодке – значить шкідливе» та створити альтернативу традиційним кондитерським виробам, щопотурбується про ваше здоров’я.

У майбутньому ми бачимо себе лідером на українському маркет-плейсі, який поєднує найбільший асортимент корисних десертів з можливістю доставки у кожен куточок України. Також NoSugarпозиціонуватиме себе як комфортний і затишний заклад у м. Тернопіль, де люди зможуть якісно провести свій вільний час та заклад, де прийняти інсулін буде нормою. У нас ви зможете придбати десерти, кондитерські вироби та напої, що не містять ні грама цукру. Вживаючи натуральні аналоги, наші споживачі зменшать можливі ризики для свого здоров’я та добавлять в свій повсякденний раціон більше яскравих емоцій. 

Більше чудових стартапів