Імпринт

Декларація про право власності на SIA.

Ліцензіар

Найменування юридичної особи: SIA Social Impact Award non-profit GmbH
Керівники: Jonas Dinger & Ana Janošev
Мета діяльності: виключно благодійні цілі, зокрема сприяння загальному благу в галузі освіти, сприяння соціальній інтеграції та рівним можливостям
Номер реєстрації: FN 485253h
Господарський суд: Commercial Court of Vienna
Юридична адреса: Lindengasse 56/18-19, 1070 Vienna

Контактні дані:
Телефон: +43 1 5227143
Email: info@socialimpactaward.net
Сайт: https://socialimpactaward.net

Ліцензіат

Найменування юридичної особи: ГО “Школа Усвідомленого підприємництва”
Керівник: Артем Корнецький
Код ЄДРПОУ: 42350426

Контактні дані:
Email: hello@schoolofme.me
Сайт: https://schoolofme.me

Відповідальність за контент

Як постачальник послуг, ми несемо відповідальність за власний контент на цих сторінках відповідно до загального законодавства. Однак, як постачальник послуг, ми не зобов’язані контролювати передану або збережену інформацію третіх осіб або розслідувати обставини, що вказують на незаконну діяльність.

Зобов’язання видалити або заблокувати використання інформації відповідно до загальних законів залишаються незмінними. Однак відповідальність у цьому відношенні можлива лише з моменту, коли нам стало відомо про конкретне порушення закону. Як тільки нам стане відомо про будь-які порушення закону, ми негайно видалимо цей контент.

Відповідальність за розміщення покликань

Наша пропозиція містить посилання на зовнішні веб-сайти третіх осіб, на зміст яких ми не маємо жодного впливу. Тому ми не можемо нести жодної відповідальності за цей зовнішній контент. Відповідальність за зміст сторінок, на які ведуть посилання, завжди несе відповідний провайдер або оператор цих сторінок. Сторінки, на які є посилання, були перевірені на предмет можливих правових порушень на момент розміщення посилань. Незаконний вміст не був виявлений на момент посилання.

Однак постійний контроль вмісту сторінок, на які є посилання, не є доцільним без конкретних доказів порушення. Як тільки нам стане відомо про порушення законодавства, ми негайно видалимо такі посилання.

Авторські права

Вміст і твори на цих сторінках, створені операторами сайту, є об’єктом авторського права. Копіювання, редагування, розповсюдження та будь-яке використання поза межами авторського права вимагає письмової згоди відповідного автора або творця. Завантаження та копіювання на цьому сайті дозволені лише для приватного некомерційного використання.

Оскільки контент на цьому сайті не був створений оператором, авторські права третіх осіб дотримуються. Зокрема, вміст третіх осіб позначений як такий. Якщо вам все ж стане відомо про порушення авторських прав, ми просимо вас проінформувати нас про це. Як тільки нам стане відомо про порушення законодавства, ми негайно видалимо такий контент.