Стань переможцем

Нагороду отримують найперспективніші стартапи. Наша міжнародно визнана нагорода надасть вашому підприємству можливість заявити про себе, знайти партнерів та отримати фінансування.

Social Impact Award дає змогу найбільш перспективним проєктам познайомитися з широким стейкхолдерів як на національному, так і на міжнародному рівнях, а також слугує доказом надійності для потенційних фінансових партнерів. Переможці також отримують одноразове фінансування на початковому етапі та доступ до нашого щорічного Саміту — міжнародної зустрічі перспективних соціальних підприємців з усіх країн-учасниць SIA.

У 2011 році ми також заснували нагороду “Community Award”, щоб нагородити проєкти, які користуються найбільшою популярністю у громадськості. Підприємства, які отримують найбільшу кількість голосів у своїй країні під час нашого щорічного голосування, отримують цю нагороду, що дає їм можливість вийти на міжнародний рівень та отримати різноманітні винагороди.

Учасники інкубації автоматично розглядаються як потенційні отримувачі нагороди Social Impact Awardв. Тільки учасники, які пройшли наш інкубаційний шлях, можуть виграти цю нагороду.

Відкрий для себе соціальне підприємництво

Наші івенти та воркшопи дають змогу відкрити для себе світ соціального підприємництва.

Дізнатися більше та підписатися

Відгуки переможців

  • Участь в  SIA інкубаторі змусила подивитися на те, що ми робимо по-новому та буквально запустила процес реалізації ідей, які, здавалося, ще чекали свого часу. А найкращий час – зараз. Підтримка нашої менторки, Міли, на цьому шляху була просто безцінною, особливо її здатність перетворювати складні речі у прості. Якби мені запропонували пройти цей шлях знову, я б точно погодилася, бо для 10:11 це стало про вихід на наступний рівень.

    Finalist Ольга Руда Засновниця та керівниця 10:11
  • СІА дало потужний поштовх у розвитку нашого продукту та допомогли відточити бізнес складову нашого рішення практично до ідеалу. Чудова експертна думка в поєднанні з практичними воркшопами та нарадами з удосконалення стартап-рішення вагомо вплинули на наш розвиток та у подальшому допомогли залучити вагомі інвестиції для покращення нашого рішення.

    Finalist Ростик Орищак Тімлід SencyCry

Познайомтеся з нашими випускниками

Існує безліч можливостей зв’язатися з нашою спільнотою місцевих випускників.

Дізнатися більше

Партнери