1. Домашня сторінка
 2. Партнерство
 3. Нефінансове партнерство

Нефінансове партнерство

Наша робота вимагає значущих партнерств як всередині секторів, так і між ними. Наша розгалужена мережа партнерів допомагає нам будувати міцну екосистему соціального підприємництва на місцевому та міжнародному рівнях.

Соціальні проблеми, які ми вирішуємо завдяки Social Impact Award, вимагають глибокої співпраці як всередині кожного сектору, так і між секторами. Ми прагнемо побудувати міцну мережу партнерств, які можуть прискорити розвиток національних екосистем соціального підприємництва. Наразі ми співпрацюємо з понад 1 000 партнерами по всьому світу з усіх секторів суспільства, включаючи університети, державні установи, міністерства, корпорації, міжнародні інституції та багато інших.

Типи партнерства

SIA є унікальною платформою для створення різних типів партнерств. В рамках нашої поточної стратегії ми прагнемо будувати партнерства навколо наступних цілей:

 • Примноження обізнаності: ми надихаємо молоді таланти долучатися до соціального підприємництва як до практичної можливості вирішувати важливі соціальні проблеми. Наприклад, ми вітаємо партнерів зі схожою аудиторією, зацікавлених у перехресному просуванні.
 • Онлайн-освіта: ми розширюємо можливості молодих талантів за допомогою ретельно розроблених і доступних освітніх форматів, щоб розкрити їхній потенціал як інноваторів та підприємців. Наприклад, якщо ви розробляєте інтерактивний та високоякісний освітній контент, ми пропонуємо інтегрувати його в наші навчальні можливості.
 • Альтернативні кар’єрні можливості: ми пропонуємо учасникам, які не відчувають себе готовими взяти на себе роль засновника, інші варіанти кар’єри у сфері соціального підприємництва. Наприклад, якщо ви проводите стажування, ми пропонуємо просувати їх серед наших учасників.
 • Підтримка випускників: ми допомагаємо будувати екосистеми підтримки навколо колишніх фіналістів та переможців SIA, щоб уможливити їхній довгостроковий розвиток. Наприклад, якщо ви надаєте підтримку соціальним підприємцям, ми пропонуємо інтегрувати її в нашу діяльність у громаді.

Дані щодо імпакту

 • Широке охоплення
  3,6M Органічне охоплення минулорічного надихаючого контенту
 • Artboard 5
  Залучення молоді
  9.000+ Глобальний воркшоп та учасники заходів у минулорічному SIA
 • Підготовка стартапів
  181 Стартапи, які пройшли через наш інкубатор у минулорічному SIA по всьому світу
 • Глобальний імпакт
  1.363 Загальна кількість стартапів, які пройшли через інкубаційні програми SIA

Наш імпакт

З 2009 року SIA вплинула на тисячі молодих агентів змін у більш ніж 25 країнах.

Дізнайтеся більше

Зв’яжіться з нами

Кожна історія успіху починається з розмови. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про нашу роботу та можливості співпраці.

Надішліть електронний лист на адресу Alina Kizlevych, щоб дізнатися більше