1. Домашня сторінка
 2. Партнерство
 3. Фінансове партнерство

Фінансові партнери

Ми прагнемо будувати глибоку співпрацю з фінансовими партнерами з державного, приватного та неприбуткового секторів. Наші фундатори відіграють ключову роль у виконанні нашої місії та отримують доступ до унікальних можливостей.

Social Impact Award — одна з найбільших у світі спільнот соціальних інноваторів на ранніх стадіях розвитку та незалежна міжнародна організація, створена як соціальне підприємство зі статусом громадської організації. Ми співпрацюємо з широким колом стейкхолдерів, таких як фонди, державні установи та корпорації, які поділяють нашу візію, в якій молодь реалізує свій потенціал як агентів змін.

Типи партнерства

Усі наші партнерства створюються на основі спільних інтересів і спільної місії, а також довірливих і прозорих відносин. Ми працюємо з двома моделями партнерства:

 • Одноразове партнерство: ви фінансуєте певну частину SIA один раз, не беручи участі у створенні або підтримці реалізації програми чи взаємодії із стейкхолдерами.
 • Довгострокове партнерство: ви зацікавлені у спільному створенні конкретної частини програми відповідно до ваших цілей. Для цього ви долучаєте свою мережу та пул експертів до, під час та після впровадження програми. Ви хочете стати частиною нашої подорожі, щоб створити та оцінити ваш імпакт.

Цінність партнерства з нами залежить від того, ким ви є і на чому зосереджуєтесь. Ми можемо створювати партнерства з кількома ціннісними пропозиціями в усіх чотирьох сферах нашого імпакту:

 • Обізнаність: Взаємодія з нашою спільнотою та демонстрація вашого бренду як цілеспрямованого та активного у вирішенні найактуальніших проблем нашого часу.
 • Освіта: Передача молодим людям з високим потенціалом навичок майбутнього, які не лише необхідні для створення успішних соціальних підприємств, але й є ключовими для подальших інновацій у всіх секторах суспільства.
 • Підтримка: Перетворення найбільш інноваційних ідеї разом з нами на успішні соціальні підприємства з доведеним системним та довготривалим імпактом.
 • Спільнота: Створення екосистеми підтримки для соціальних підприємців по всьому світу, використовуючи свій досвід та ентузіазм у нашій мережі посередницьких організацій, інновацій на ранніх стадіях та успішних підприємств випускників.

Партнери

Дані щодо імпакту

 • Глобальна спільнота
  30.000+ Соціальні інноватори, які побудували свій бізнес з SIA з моменту запуску інкубації у 2015 році
 • Розбудова екосистеми
  1.000+ Організації, які співпрацюють з SIA у світі
 • Міжнародна співпраця
  18 Країни, які проводили SIA в минулому році

Наш імпакт

З 2009 року SIA допомогла тисячам молодих агентів змін у більш ніж 25 країнах світу.

Дізнайтеся більше

Відгуки партнерів

 • Зараз як ніколи важливо підтримати Україну, тому SAP підтримує SIA як важливу програму для молоді.

  Олена Лопушенко Директорка департаменту аналізу та розвитку рішень SAP

Зв’яжіться з нами

Кожна історія успіху починається з розмови. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про нашу роботу та можливості співпраці.

Надішліть електронний лист на адресу Alina Kizlevych, щоб дізнатися більше