Історія

Дізнайтеся, як ми розвивалися з моменту нашого заснування у 2009 році. Ми досягли деяких ключових віх і масштабувалися по всьому світу більше, ніж могли собі уявити.

Міжнародна історія

 1. Початок

  Петер Вандор засновує Social Impact Award, щоб з’ясувати, чи є в Австрії соціальні підприємці. Його пошуки увінчалися успіхом – першу в історії нагороду отримує Project-E, професійно-технічна школа для дівчат-сиріт в Ефіопії.

 2. Експансія

  Social Impact Award робить перші кроки за межами Австрії. Завдяки інноваційній моделі ліцензування та підтримці Impact Hub Prague & Ropot, програма поширюється в Чехії та Румунії.

 3. Розвиток

  SIA працює у 10 країнах Європи та підтримує понад 4000 соціальних підприємців. Колишній переможець SIA Якоб Детерінг бере на себе роль виконавчого директора і прискорює розвиток інкубаційної програми та взаємодію із спільнотами.

 4. Перший Саміт SIA

  Перший саміт SIA проходить у Відні, збираючи переможців інкубації з усього світу.

 5. Присутність у світі

  Зараз SIA працює у 20 країнах Європи, Африки та Азії та охоплює понад 6000 молодих соціальних підприємців. Інкубація відбувається таким чином, щоб посилити фокус на менторстві та створенні прототипів.

 6. Стійкість у часи пандемії

  COVID-19 завдає ударів по всьому світу. SIA оцифровує всю свою програму та допомагає тисячам молодих соціальних підприємців зробити соціальні інновації основою постпандемічного відновлення.

 7. Нова норма

  З послабленням обмежень, спричинених COVID-19, живе спілкування SIA поступово повертається в усьому світі. SIA успішно розширюється до чотирьох нових країн: Демократичній Республіці Конго, Німеччині, Словенії та Україні, і досягає безпрецедентних показників впливу, запускаючи різноманітні нові формати.

 8. Рік трансформації

  SIA застосовує гібридний підхід у всьому світі та успішно реалізує 18 програм у часи війни, конфліктів та криз. 160 переможців та випускників зібралися у Відні на Саміті SIA, першому з початку пандемії та найбільшому в історії SIA.

Історія проведення SIA Ukraine

 1. Початок SIA Ukraine

  SIA заходить в Україну і разом з місцевою організацією “Українська соціальна академія” допомагає 15 командам вивести свої ідеї на новий рівень.

 2. SIA Summit в Україні

  Міжнародний саміт SIA проходить в Україні, збираючи понад 100 переможців з усього світу на три дні для спілкування, розвитку навичок та святкування.

 3. School of ME стає хостом SIA Ukraine

  Перший рік SIA Ukraine під керівництвом School of ME. Організація скерувала свою унікальну експертизу та найкращих людей, щоб зробити SIA в Україні еталонною. Незважаючи на пандемію COVID-19, SIA Ukraine 2021 завершився чудовою гібридною конференцією Social Impact Day в Unit.city.

 4. SIA Ukraine під час війни

  У лютому 2022 році Україна стала жертвою агресивної росії, яка розпочала повномасштабну війну. Не дивлячись на всі проблеми, School of ME змогли провести SIA Ukraine 2022 в онлайн форматі. Завдяки цьому до інкубатору доєднались представники українською молоді, які були вимушені покинути країну через війну. В результаті Інкубацію успішно завершили 20 команд, а нагороди отримали 5 команд.

Наша команда

Наша команда невтомно працює над покращенням якості програми та поглибленням її імпакту.

Познайомтесь з командою

Чому ми існуємо

Уся наша робота та стратегічні рішення ґрунтуються на чітких візії та місії.

Чому ми існуємо

Наш імпакт

З 2009 року SIA допомогла тисячам молодих агентів змін у більш ніж 25 країнах світу.

Дізнайтеся більше