1. Домашня сторінка
 2. Спільнота випускників

Приєднуйтесь до нашої спільноти

Станьте частиною нашої спільноти випускників. У нас є місцеві та міжнародні можливості для спілкування з нашими випускниками та отримання від них натхнення.

Наша спільнота випускників складається з випускників SIA різних поколінь, які підтримують один одного на шляху становлення як агентів змін. Спільнота сприяє розвитку екосистеми соціального підприємництва, беручи активну участь у поточній програмі SIA та надихаючи більше молодих людей розпочинати власну справу.

 • Ексклюзивні можливості

  Отримайте доступ до нашої мережі програм, спонсорів та менторів, щоб розвивати себе та свій стартап далі.

 • Місцеві взаємозв’язки

  Спілкуйтеся з випускниками SIA з вашої країни, щоб вчитися у них і разом з ними.

 • Рольові моделі

  Долучайтеся до програми SIA та поділіться своєю історією з молоддю, щоб підтримати розвиток нових соціальних підприємців.

Відгуки

 • Участь в  SIA інкубаторі змусила подивитися на те, що ми робимо по-новому та буквально запустила процес реалізації ідей, які, здавалося, ще чекали свого часу. А найкращий час – зараз. Підтримка нашої менторки, Міли, на цьому шляху була просто безцінною, особливо її здатність перетворювати складні речі у прості. Якби мені запропонували пройти цей шлях знову, я б точно погодилася, бо для 10:11 це стало про вихід на наступний рівень.

  Finalist Ольга Руда Засновниця та керівниця 10:11
 • СІА дало потужний поштовх у розвитку нашого продукту та допомогли відточити бізнес складову нашого рішення практично до ідеалу. Чудова експертна думка в поєднанні з практичними воркшопами та нарадами з удосконалення стартап-рішення вагомо вплинули на наш розвиток та у подальшому допомогли залучити вагомі інвестиції для покращення нашого рішення.

  Finalist Ростик Орищак Тімлід SencyCry

Приєднуйтесь до спільноти

Якщо ви брали участь у SIA і хотіли б приєднатися до нашої спільноти випускників, зв’яжіться з нами!

  Стартапи випускників

  Надихайтеся нашими випускниками та їхніми проєктами. Наші випускники складають одну з найбільших спільнот соціальних підприємців у світі.

  Детальніше

  Міжнародна спільнота випускників

  Наша міжнародна спільнота випускників складається з випускників SIA кількох поколінь, які поділяють спільну мету – вирішувати найактуальніші світові проблеми за допомогою своїх підприємств. Спільнота надає випускникам відкритий простір для підтримки один одного, а також доступ до можливостей особистого зростання та розвитку підприємств.

  Дані щодо імпакту

  • Глобальний імпакт
   1.363 Загальна кількість стартапів, які пройшли через інкубаційні програми SIA
  • Pre-seed фінансування
   111.000+ Загальна сума нагород, надана випускникам інкубації
  • Кар’єра, орієнтована на імпакт
   83,1% Відсоток випускників, які наразі не працюють над своїм стартапом SIA, але мають роботу, пов’язану з імпактом

  Приєднуйтесь до нашої міжнародної спільноти

  Наші випускники формують найбільшу спільноту соціальних підприємців у світі та отримують доступ до широкого спектру ексклюзивних можливостей.

  Дізнайтеся більше