1. Домашня сторінка
 2. Програма
 3. Створіть свій стартап

Створіть свій стартап

Зробіть свої перші кроки як соціальний підприємець у нашій інкубації. Ця подорож дасть вам усі необхідні ресурси, щоб перетворити вашу ідею на успішне підприємство.

Наша інкубація — це всеохоплюючий досвід, який надасть вам підтримку, необхідну для створення успішного підприємства. Найперспективніші проєкти інкубації отримують нагороду, а всі фіналісти отримують навички та знання, які допоможуть їм протягом усього їхнього шляху в соціальному підприємництві.

Інкубація надає учасникам наступні переваги:

Індивідуальну підтримку: наша група експертів та менторів пропонує вам персоналізоване керівництво у доопрацюванні та створенні прототипів вашого бізнесу та моделей імпакту на кожному кроці.

Важливі зв’язки: ви станете частиною когорти молоді-однодумців, з якими зможете побудувати довготривалі відносини та обмінятися ідеями.

Глобальна присутність: ви можете знайти своїх перших прихильників і стати відомим завдяки голосуванню нашої спільноти — щорічній кампанії, в якій тисячі людей голосують за свої улюблені проєкти.

Ключові ресурси: Найперспективніші стартапи отримують одну з наших нагород, яка включає в себе фінансування, визнання та квиток на наш щорічний Саміт SIA. Ви також матимете доступ до додаткових переваг, які можуть включати унікальні можливості від партнерів.

Таймлайн інкубації

 1. Буткемп

  Короткий та інтенсивний курс навчання.

 2. Індивідуальне менторство

  Фіналістам надається ментор, який працює з ними на індивідуальній основі та надає спеціалізовану підтримку відповідно до їхніх потреб.

 3. Зустрічі команд

  Зустрічі/сесії, присвячені налагодженню зв’язків між фіналістами. Фіналісти можуть ділитися професійними та особистими викликами, надавати та отримувати взаємну підтримку, а також навчатися разом, щоб сприяти розвитку сталих лідерських практик.

 4. Міжнародні вебінари

  Онлайн-сесії для фіналістів з усіх країн були зосереджені на розвитку навичок, міжнародному нетворкінгу тощо.

Ваші ментори

Познайомтеся з деякими менторами, які будуть супроводжувати вас протягом всієї подорожі.

Відгуки випускників

 • Коли проходила програму SIA, отримала велику кількість розуміння яким має бути соціально відповідальний бізнес. І зараз запустила власне виробництво свічок на який ще з командою виграли грант від Дія. Бізнес

  Зрозуміла, що маю не просто свічку, а трансформаційний продукт. Бо зі свічкою можна медитувати, робити різні практики, навчатись чи працювати. І це буде поліпшувати ваше ментальне здоров’я.

  Finalist Юлія Заяць Eco Hub “Plan E”
 • SIA – це була чудова нагода відкрити для себе нові горизонти, пізнати талановитих і креативних людей та прокачати знання. Особливо круто було знайти “свою” менторку, що підтримувала та супроводжувала кожен наш робочий процес. Ми вчилися разом планувати та бачити більше можливостей довкола. І великий плюс – нетворкінг. Ми продовжуємо черпати знання від іноземних колег.

  Finalist Оксана Бриндзак співзасновниця Vbrani

Нагородження

Інкубація завершується церемонією нагородження. Переможці нашої міжнародно-визнаної премії отримують одноразове фінансування, яке допоможе покрити початкові витрати їхнього підприємства. Наша нагорода також надає засновникам можливість познайомитися з широким колом стейкхолдерів як на національному, так і на міжнародному рівнях, а також слугує доказом надійності для потенційних партнерів з фінансування. Також переможці премії збираються разом на нашому щорічному Саміті, щоб відсвяткувати завершення програми та початок свого шляху.

Станьте переможцем SIA

Наша нагорода визнана на міжнародному рівні та надає ряд унікальних переваг.

Дізнайтеся більше

Партнери