1. Домашня сторінка
 2. Програма
 3. Про етап відкриття програми

Відкрийте для себе соціальне підприємництво

Приєднуйтесь до світу соціального підприємництва. Наші івенти та воркшопи дадуть вам усі необхідні інструменти, щоб дізнатися про цю сферу та започаткувати власне соціальне підприємство.

Наші події та воркшопи — це відкритий простір, де можна поспілкуватися з однодумцями, дізнатися, як створити соціальне підприємство або побудувати змістовну кар’єру з імпактом, а також згенерувати ідею для проєкту. Ми також надаємо зворотній зв’язок тим, хто вже будує соціальне підприємство, і допомагаємо їм підготувати заявку на участь у нашій інкубації. І все це безкоштовно.

 • Artboard 5
  Участь в івентах
  68.000+ Учасники воркшопів та подій по всьому світу з моменту заснування SIA у 2009 році
 • Заявки на інкубацію
  5.838 Заявки на наші інкубаційні програми з моменту заснування SIA у 2009 році
 • Відповідність контенту
  83.1% Відсоток учасників, які вважають освітні формати цікавими та актуальними у минулорічному випуску SIA

Відгуки учасників

 • Коли проходила програму SIA, отримала велику кількість розуміння яким має бути соціально відповідальний бізнес. І зараз запустила власне виробництво свічок на який ще з командою виграли грант від Дія. Бізнес

  Зрозуміла, що маю не просто свічку, а трансформаційний продукт. Бо зі свічкою можна медитувати, робити різні практики, навчатись чи працювати. І це буде поліпшувати ваше ментальне здоров’я.

  Finalist Юлія Заяць Eco Hub “Plan E”
 • SIA – це була чудова нагода відкрити для себе нові горизонти, пізнати талановитих і креативних людей та прокачати знання. Особливо круто було знайти “свою” менторку, що підтримувала та супроводжувала кожен наш робочий процес. Ми вчилися разом планувати та бачити більше можливостей довкола. І великий плюс – нетворкінг. Ми продовжуємо черпати знання від іноземних колег.

  Finalist Оксана Бриндзак співзасновниця Vbrani

Партнери