1. Домашня сторінка
  2. Новини
  3. Відкрито конкурс Social Impact Award Ukraine 2023 для молодих соціальних підприємців

Відкрито конкурс Social Impact Award Ukraine 2023 для молодих соціальних підприємців

КОНКУРС У НАЙБІЛЬШИЙ СОЦІО-БІЗНЕСОВИЙ ІНКУБАТОР ДЛЯ МОЛОДІ В ЄВРОПІ SOCIAL IMPACT AWARD UKRAINE 2023 РОЗПОЧАТО! Тобі від 14 до 30 років? Маєш ідею бізнесу, за який люди тобі подякують? Іди сюди […]

КОНКУРС У НАЙБІЛЬШИЙ СОЦІО-БІЗНЕСОВИЙ ІНКУБАТОР ДЛЯ МОЛОДІ В ЄВРОПІ SOCIAL IMPACT AWARD UKRAINE 2023 РОЗПОЧАТО!

Тобі від 14 до 30 років? Маєш ідею бізнесу, за який люди тобі подякують? Іди сюди на Social Impact Award Ukraine 2023, адже цього достатньо, що почати перетворювати ідею у реальність разом з експертами та профі.

Найбільша європейська інкубаційна програма Social Impact Award втретє проводиться School of ME в Україні. На сьогоднішній день конкурс охоплює понад 4 млн людей з 18 країн світу. До заходів Social Impact Award за весь час долучилося понад 8 000 людей, що запустили 220 соціальних стартапів.

У межах Social Impact Award Ukraine передбачено навчання, воркшопи, менторинг та грошові призи.

Цьогоріч ми шукаємо 20 молодих стартапів, 4 із яких отримують грошові винагороди в розмірі 1 500 євро і один приз глядацьких симпатій 1 000 євро. А ще переможці поїдуть знайомитися з міжнародним ком’юніті на Summit SIA (цього року він буде у Сербії).

 Дедлайн реєстрації: 31 травня 2023 року на сайті SIA-2023

 Критерії відповідності:

Дотримуючись єдиних критеріїв відбору, ми можемо виконувати нашу місію – допомагати молоді робити перші кроки у світі соціального підприємництва. Кандидати повинні відповідати наступним критеріям:

1. Щоб гарантувати, що наші пропозиції будуть орієнтовані на молодь, всі члени основної команди повинні бути віком від 14 до 30 років.

2. Ми вітаємо як ідеї, які ще не були реалізовані, так і ідеї на ранній стадії реалізації. Однак, ідеї на ранній стадії реалізації можуть бути подані лише в тому випадку, якщо проєкт був заснований після 1 січня минулого року.

3. Проєкти-заявники не повинні отримувати значне офіційне фінансування на момент подачі заявки. Під цим розуміються офіційні гранти із зовнішніх джерел, які перевищують 6 000 євро (наприклад, ангельські інвестиції, гранти, призові гроші тощо).

4. Заявник не може брати участь в інкубації SIA з тією ж ідеєю, з якою він вже брав участь або вигравав Social Impact Award в попередні роки.

Social Impact Award Ukraine 2023 стала можлива завдяки підтримці SAP, SILAB Ukraine, EVPA, USVF, ERSTE Foundation, WU Vienna, а також всіх вас, хто вірить в українську молодь.

З питаннями типу “Мені 33 і у мене є лише ідея”, пишіть на hello@schoolofme.me