1. Домашня сторінка
 2. Програма
 3. Про етап подачі заявки

Подача заявки

Подайте заявку в нашу інкубаційну програму та виведіть свою ідею на новий рівень. Тут ми зібрали всю найважливішу інформацію, необхідну для підготовки успішної заявки.

Наша інкубація надає вам усі ресурси та підтримку, необхідні для перетворення вашої ідеї на успішне підприємство. Оскільки кількість місць в інкубаторі обмежена, ми просимо всіх зацікавлених подавати заявки. Це дозволить нашому експертному журі відібрати найбільш перспективні ідеї на основі потенціалу імпакту, ступеня інноваційності, реалістичності та спроможності команди.

Успішні апліканти мають доступ до широкого спектру можливостей, серед яких наступні:

— Менторство та підтримка у перевірці вашої бізнес-моделі та моделі імпакту, створенні прототипу вашої ідеї, залученні перших прихильників та клієнтів.
— Шанс виграти нагороду, яка включає в себе фінансування, визнання та квиток на наш щорічний саміт SIA.
— Зв’язок з нашою міжнародною спільнотою випускників, що складається з понад 1000 соціальних підприємців з більш ніж 25 країн світу.

Процес відбору

 1. Перевірка відповідності вимогам

  Наша місцева команда SIA розглядає всі заявки, щоб переконатися, що вони відповідають формальним критеріям.

 2. Відбір членів журі

  Наше журі, що складається з експертів з приватного, державного та неприбуткового секторів, оцінює заявки на основі наших критеріїв оцінки.

 3. Анонс фіналістів

  Наша локальна команда оголошує фіналістів, які отримають можливість пройти інкубацію на спеціальному івенті.

 4. Зворотній зв’язок по заявці

  Наша місцева команда надає всім заявникам (не тільки фіналістам) можливість отримати зворотній зв’язок щодо їхньої заявки.

Знайомство з журі

Наше журі гарантує, що найперспективніші заявки отримають можливість взяти участь у нашій інкубації.

Переглянути профайли представників журі

Критерії відповідності

Дотримуючись єдиних критеріїв відбору, ми можемо виконувати нашу місію – допомагати молоді робити перші кроки у світі соціального підприємництва. Кандидати повинні відповідати наступним критеріям:

1. Щоб гарантувати, що наші пропозиції будуть орієнтовані на молодь, всі члени основної команди повинні бути віком від 14 до 30 років.

2. Ми вітаємо як ідеї, які ще не були реалізовані, так і ідеї на ранній стадії реалізації. Однак, ідеї на ранній стадії реалізації можуть бути подані лише в тому випадку, якщо проєкт був заснований після 1 січня минулого року.

3. Проєкти-заявники не повинні отримувати значне офіційне фінансування на момент подачі заявки. Під цим розуміються офіційні гранти із зовнішніх джерел, які перевищують 6 000 євро (наприклад, ангельські інвестиції, гранти, призові гроші тощо).

4. Заявник не може брати участь в інкубації SIA з тією ж ідеєю, з якою він вже брав участь або вигравав Social Impact Award в попередні роки.

Відгуки

 • Коли проходила програму SIA, отримала велику кількість розуміння яким має бути соціально відповідальний бізнес. І зараз запустила власне виробництво свічок на який ще з командою виграли грант від Дія. Бізнес

  Зрозуміла, що маю не просто свічку, а трансформаційний продукт. Бо зі свічкою можна медитувати, робити різні практики, навчатись чи працювати. І це буде поліпшувати ваше ментальне здоров’я.

  Finalist Юлія Заяць Eco Hub “Plan E”
 • SIA – це була чудова нагода відкрити для себе нові горизонти, пізнати талановитих і креативних людей та прокачати знання. Особливо круто було знайти “свою” менторку, що підтримувала та супроводжувала кожен наш робочий процес. Ми вчилися разом планувати та бачити більше можливостей довкола. І великий плюс – нетворкінг. Ми продовжуємо черпати знання від іноземних колег.

  Finalist Оксана Бриндзак співзасновниця Vbrani

Таймлайн

 1. Відкриття конкурсу

  Подорож починається тут. Ви можете офіційно подати заявку до нашої інкубаційної програми.

 2. Закриття конкурсу

  Дедлайн подачі заявок, прийом заявок завершився. Наше експертне журі розпочне розгляд заявок вже найближчим часом.

 3. Анонс фіналістів

  Найперспективніші стартапи, відібрані для участі в інкубації, будуть оголошені під час нашого спеціального заходу. Подія відкрита для всіх бажаючих.

 4. Зворотній зв‘язок

  Для тих, хто не потрапив до нашої інкубації, подорож на цьому не закінчується. Всі заявники мають право отримати відгук на свою заявку від нашого експертного журі, який надасть їм необхідну інформацію для продовження роботи над своїм проєктом.

Наші партнери