Navigation

Одна з найвпізнаваніших у світі освітніх та інкубаційних програм для молодих соціальних підприємців у 2021 запускається в Україні!

Вперше Social Impact Award був проведений у 2009 році Петером Вандором та Інститутом підприємництва та інновацій Віденського університету. Ціль проєкту полягала в створенні в Австрії конкурсу для молодих соціальних підприємців, що не тільки винагороджував би їх за їхню діяльність, але й допомагав у створенні та підтримці соціальних підприємств експертизою й мережею однодумців. Тоді на конкурс подалося 58 команд, а його переможцем стала команда соціального стартапу Project-E, що в Ефіопії розвиває початкову та середню освіту для дівчат.

За перші роки свого існування Social Impact Award допоміг у розробці та втіленні концепцій десятків австрійських молодіжних соціальних підприємств. Коли на участь в конкурсі почали подаватися зовсім молоді стартапери, що мають лише ідеї, стало ясно: освітню діяльність Social Impact Award треба розширювати. Так конкурс сфокусувався на перших кроках молодих підприємців і почав підтримувати їх за допомогою тематичних семінарів, менторської підтримки, потужної спільноти однодумців і фінансових винагород для найкращих.

У 2012 році організатори зрозуміли, що концепція працює настільки добре, що її час розширяти за межі Австрії. Так були проведені регіональні конкурси в Чеській Республіці та Румунії, а вже у 2015 році нагорода проводилася в 10 країнах: Австрії, Греції, Македонії, Росії, Румунії, Сербії, Словакії, Хорватії, Чехії та Швейцарії.

Надалі тріумфальний марш Social Impact Award світом тільки продовжувався. Станом на початок 2021 року діяльність конкурсу охопила понад 4 000 000 людей з 16 країн світу. До заходів Social Impact Award за весь час долучилося понад 8 000 людей, що запустили 220 соціальних стартапів.

І ми, School of ME, з гордістю заявляємо, що Social Impact Award Ukraine 2021 відбудеться вже незабаром, а українське соціальне підприємництво поповниться двома десятками молодих і перспективних підприємців, що готові до подолання серйозних проблем!

Almost there

You need to register in order to submit your bulletin & vote.

× close