• УСПІХ ПРИХОДИТЬ, КОЛИ ТИ ДІЄШ. ВИПУСКНИКИ «АКСЕЛЕРАТОРА СП» ОТРИМАЛИ СВОЇ СЕРТИФІКАТИ

    Навчальна програма «Акселератор соціального підприємництва для стартапів» добігла завершення — цієї суботи випускники УСА отримали свої сертифікати.

    «Я йшов на програму, маючи тільки велике бажання зробити світ яскравішим та створити СП. Впродовж навчання мені стало чітко зрозуміло, куди спрямувати зусилля. В результаті ми з командою почали виготовляти дитячі майданчики та допомагати багатодітним сім’ям», — розповідає учасник програми Вадим Москаленко.

    На заключному модулі учасники програми під керівництвом виконавчого директора Клубу Сталого Бізнесу Олександра Бабія засвоїли ази інвестиційного пітчингу. А також разом із бізнес-тренером та підприємцем Ярославом Філіцем аналізували ризики і вибудовували покроковий план розвитку власних підприємств.

    Ярослав розповів, що він прагнув зробити так, щоб слухачі програми мали план дій по масштабуванню своїх проектів і зрозуміли, як вибудувати стратегію роботи. «Я вважаю, що успіх приходить, коли людина діє. Якщо учасники програми реалізують хоча б кілька кроків, які вони запланували — їхні проекти будуть успішними», —  коментує викладач.

    Вже 8 серпня ми дізнаємось назви команд, які перейдуть на етап менторської підтримки — і в його кінці запустять свої підприємства. Чекаємо з нетерпінням!