• Стартував прийом заявок на конкурс Social Impact Award Ukraune 2019

  Мрієте отримати грант на розвиток власного стартапу, маєте початкову ідею власного соціального бізнесу або соціальний проект, якому менше одного року – тоді ця нагода точно для вас.

  До 1 травня відкритий прийом заявок на найбільший в Європі міжнародний конкурс ідей соціального підприємництва – Social Impact Award. Вигравайте участь в акселераційній програмі, фінансову підтримку і ставайте частиною міжнародної програми SIA. Приєднатися до програми можуть молоді люди віком до 30 років.

  Для учасників, які не визначились з концепцією майбутнього проекту, в цьому році відбудуться відкриті Демо Дні з бізнес-проектування, де вони зможуть озвучити ідеї своїх проектів, отримати професійні фідбеки від тренерів та скласти якісну заявку на участь в акселераторі.

  Календар програми:

  1. До 1 травня пройдуть Демо Дні, які допоможуть підприємцям визначитися з ідеєю проекту і скласти якісну заявку на участь в акселераторі.

  Дніпро – 9 квітня, вул. Гоголя 26, Gogol Hub

  Запоріжжя – 13 квітня, вул. Гагаріна 3, Edison Space

  Краматорськ – 17 квітня, вул. Марата 8, Geek Bunker

  Київ – 20 квітня, вул. Стрілецька 7/6, офіс УСА

  Реєстрація за посиланням: http://social-academy.tilda.ws/dd-sia

  1. З 20 квітня по 20 травня будуть організовані воркшопи в Києві. На цьому етапі учасники перетворять ідею в бізнес-модель.
  2. З травня по серпень відбудеться акселераційна програма. Учасники протестують прототип проекту, привернуть перших клієнтів, визначать життєздатну бізнес-модель.

  Фінал конкурсу запланований на жовтень 2019 року. Журі визначить трьох переможців, які отримають стартовий капітал для своїх проектів в розмірі 50 тис.гривень. Вони візьмуть участь у міжнародному SIA SUMMIT для переможців з 20 країн, який цьогоріч відбудеться в Україні.

  1. З вересня по грудень 2019 року фіналісти конкурсу отримають наставників, які підтримають розвиток бізнесу в реальних умовах після акселератора.

  Не прогавте свого шансу! Починайте перетворювати свою мрію в реальність вже зараз!