• SIA Summit у Грузії зібрав понад 150 учасників з усього світу

  10 листопада завершився Social Impact Award International Summit з соціального підприємництва. Молоді соціальні інноватори з 20+ країн Європи, Африки та Азії зустрілися у грузинській столиці Тбілісі для обміну досвідом та знаннями про кращі соціальні ініціативи 2018 року.

  Наступного року, SIA Summit відбудеться…в УКРАЇНІ. Українська Соціальна Академія за підтримки міжнародної спільноти, виступить організатором цього масштабного дійства та стане центром для зібрання молодих соціальних інноваторів з усього світу.

  Учасники заходу – переможці найвпливовіших проектів міжнародного конкурсу SIA, які націлені на вирішення суспільних проблем у сфері екології, культури, освіти, охорони здоров’я, подолання бідності, безробіття молоді, міграції тощо. Представити Україну на саміті випала нагода переможниці конкурсу Social Impact Award Марії Сорокіній. Засновниця етичного бренду біжутерії Re-beau поділилася своїм підприємницьким досвідом з однодумцями та отримала нові цінні знання щодо вдосконалення свого бізнесу.

  “SIA Summit – можливість зустрітися із неймовірними людьми, які мають приголомшливі ідеї та йдуть до реалізації своїх проектів через усі перепони”, – ділиться враженнями Марія та продовжує. –  “Для мене найважливішим у саміті були люди: їх погляди на роботу, бізнес, життя, енергію, світ. Сотня молодих лідерів зі своїми мріями та амбіціями показали мені, яким різним буває лідерство. Я можу впевнено сказати, що люди та ситуації на SIA Summit 2018 мене навчили більшому, ніж деякі книги та hard-skills семінари. Тепер буду робити “домашню роботу”, щоб удосконалювати свої персональні риси та ровивати проект ще більш ефективно”.

  Підтримати нашу учасницю в Грузії поїхала Іванка Бедь- координаторка Social Impact Award в Україні. Іванка взяла участь у тематичній панелі, присвяченій звітності про діяльність цьогорічного конкурсу SIA в Україні, та разом із координаторами з різних куточків світу працювала над розробкою стратегії щодо подальшого розвитку програми. Координаторка розповідає, що під час саміту отримала багато цінних інсайдів як особистісних так і організаційних. Окрім того, разом з міжнародною командою координаторів вони концентрувався на стратегічному планування як Social Impact Award в цілому так і окремих його елементів, а також на стратегічний розвиток бізнес-проектів переможців.

  В окремому тематичному блоці “Building Bridges”, присвяченому діяльності партнерів взяв участь виконавчий директор Української Соціальної Академії Петро Дарморіс. Разом із представниками різних світових організацій, таких як MitOst, Impact Hub, Social Innovation Academy, ERSTE Foundation, Schwab Foundation проговорили майбутні плани кооперації для покращення діяльності SIA.