• Розпочато голосування за відео найкращих соціальних проектів

    У рамках конкурсу Social Impact Award стартувало відкрите голосування за відео кращих соціальних проектів. Зйомка відеороликів – необхідна умова конкурсу, яка впливає на фінальний вибір переможця. Голосування здійснюватиметься з 3 по 25 вересня 2018 року на веб-сайті Social Impact Award Ukraine.

    Кожен відвідувач має лише 3 голоси і може віддати їх саме тим соціальним проектам, які на його думку найкращі. Для того, аби здійснити голосування необхідно авторизуватись на сайті SIA  за допомогою facebook, twitter чи google-аккаунту.

    По завершенню голосування, буде підрахована кількість голосів за відео кожного соціального стартапу на сайті SIA, і з них вираховано 20%, які увійдуть в основну оцінку для визначення переможців. Наступним кроком для учасників стане фінальна презентація проектів перед членами журі конкурсу (40%). Саме вони нададуть учасникам решту балів, що необхідні для підбиття підсумків конкурсу. Враховуватиметься також і оцінка менторів, які близько двох місяців працювали з підопічними над вдосконаленням їхніх соціальних проектів – додаткові 40%.

    У підсумку, автори трьох найкращих соціальних стартапів отримають грошову винагороду у розмірі 50 тисяч гривень, а один із них поїздку на міжнародну конференцію в Грузію, де зберуться переможці Social Impact Award з 24 країн та змагатимуться за звання кращого соціального підприємця.