• Мистецтво фінансового планування

    В Українській соціальній академії відбувся черговий інтенсив по  фінансовому плануванню.

    Марина Хмара к.е.н., доцент кафедри міжнародного бізнесу Інституту міжнародних відносин, Київського національного університету імені Тараса Шевченка допомогла учасники воркшопу зрозуміли як скласти фінансовий план для власних соціальних підприємств та для чого він потрібен загалом. Вона розповіла про основні фінансові категорії, з якими найчастіше доводиться зіштовхуватися та ризики, які потрібно враховувати в майбутній діяльності успішного соціального підприємства.

     

    Друга частина воркшопу відбулася у форматі професійної порадні разом з Романом Ільченко – експертом з фінансового проектування та оптимізації бізнес процесів та Юлією Раскевич – міжнародною тренеркою з фандрайзингу. Ми говорили про те яким чином соціальні підприємці можуть залучити інвестування для власних проектів. Розглянули спільності та відмінності у залученні коштів від інвесторів та за допомогою фандрайзингу.

    «Щоб отримати кошти – потрібно просто їх взяти! Щоб взяти кошти потрібно мати проект і довести інвестору, що ти є експерт в сфері в якій ти працюєш» – вдало підбив підсумок навчання Роман Ільченко.