• Натхненний MeetUp в рамках Social Impact Award

  Гості Meetup#1Чого чекати в 2018 році? Тренди соціального підприємництва” поділились натхненням і практичними порадами про те, як стати успішним соціальним підприємцем.

  Голова правління Громадської організації «Кримська діаспора», президент Української Асоціації соціальних підприємців Анатолій Засоба розповів про успіхи і перепони на шляху створення простору освіти дорослих IDPhub та мережі Сімейних шкіл KidsHub. Виявляється, найбільшим натхненням для реалізації ідеї стала його власна віра в цінність свого проекту. Анатолій впевнений, що IDPhub дав можливість переселенцям відчути віру у власні сили, адже, той хто вміє віддавати стає щасливим, а, з часом, і успішним.

  Не менш цікавими інсайтами поділилась з нами і таємний гість вечора, фінансовий менеджер та бізнес-коуч, Тетяна Новицька. Вона запевняє:

  Ключ до успіху в сфері соціального підприємництва лежить в умінні розуміти людей. За свою кар’єру, мені доводилось працювати в різних секторах бізнесу, від страхових компаній до банків, але саме в соціальному підприємництві я бачу глибші перспективи. Бізнес моделі соціального підприємництва несуть позитивні зміни для всього суспільства, адже люди вчаться вирішувати свої проблеми, об’єднуватися та контролювати видатки,

  говорить Тетяна. 

  Родзинкою заходу став солодкий подарунок – капкейки з нашими логотипами від ЦіКАВА пекарня.

  Також, серед учасників Meetup #1, було розіграно книжку з бібліотеки УСА. Додому з подарунком поїхав і переможець конкурсу, який днями відбувся в Ukrainian Social Academy Community – студент Social Impact Award – Павло Лепак.

  Тому, якщо ви й досі не з нами, долучайтесь до Ukrainian Social Academy Community та реєструйтесь на нові воркшопи й цікаві можливості.

  Надихайтесь і ставайте мотиватором для інших.
  P. S.: Реєстрацію на конкурс розпочато!