• Як розвинути свій проект у вимірі взаємодій з іншими?

  Розуміння цільової аудиторії, потенційних партнерів та конкурентів є ключовою складовою успіху, як проекту так і бізнесу. На воркшопі була надана можливість розвинути свій проект у вимірі взаємодій з іншими, учасники попрактикувалися у створенні власної матриці стейкхолдерів, розробці плану взаємодій з партнерами, створювати профіль власної цільової аудиторії та досліджувати і враховувати стратегії конкурентів.

  Говорить Олена Правило

  У четвер, 19 квітня, на воркшопі в рамках програми Social Impact Award Ukraine було багато практики та відкриттів разом з експерткою Оленою Правило. Учасники, майбутні соціальні підприємці, дізналися:

  • яким має бути портрет цільової аудиторії у власних соціальних підприємствах. Сучасне бачення аналізу цільової аудиторії таке: результатом вивчення споживачів повинне бути розуміння живої людини, типового представника цієї групи, а не опис абстрактної цільової аудиторії. Необхідно створювати такий портрет споживача, в якому можна легко впізнати типаж. Перед очима повинна постати жива людина.
  • як скласти карту стейкхолдерів власних СП та визначити вплив й інтерес кожного;
  • як має виглядати дорожня карта аналізу конкурентів власного соціального підприємництва.

  Олена визначила три ключових питання, відповівши на які, вам вдасться більш вдало розповісти про своє соціальне підприємництво:
  1. “Хто говорить?”
  2. “Кого хвилює?”
  3. “І що з того?”

  Сформуйте відповіді та будьте успішними!

  Після кожного з воршопів я отримую не лише теоретичні знання та перезавантаження на нові ідеї, а також надихаюсь від успішних прикладів соціального підприємництва. Це стимулює до руху, до пошуку нових можливостей, щоб втілювати свої ідеї – ділиться учасниця програми Наталія Дмитренко.

  Чекаємо вас уже цього четверга на черговому воркшопі!

  Змінюймо світ разом!