• НАВЧАННЯ СОЦІАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМНИЦТВУ В РАМКАХ SOCIAL IMPACT AWARD РОЗПОЧАТО

  24 березня стартувало навчання у рамках Social Impact Award Ukraine. Тема дня: “Знайомство з програмою. Вступ до соціального підприємництва”. Герої дня – молоді, активні, не байдужі люди,які збираються змінити світ. Експерти дня: Михайло Мельник – засновник та керівник Української Соціальної Академії, Іванка Бедь – національний координатор Social Impact Award Ukraine, Катерина Смаглій – член журі SIA, автор книжки “Зміни творить кожен із нас: соціальне підприємництво та стратегічна філантропія”, Андрій Федотов – куратор соціального підприємнства “Імпакт Хаб Одеса”.

  Цього дня учасники досягли змістовних результатів, оскільки:
  – дізнались більше про SIA,
  – знайшли відповідь на питання що ж таке соціальне підприємництво і чим воно відрізняється від традиційного бізнесу,
  – визначили яким має бути соціальний підприємець,
  – дослідили та надихнулися прикладами успішних соціальних підприємств з усього світу,
  – креативили разом із “Коровою на ім’я Муня”, а також
  – зрозуміли, що таке соціальні інновації, як їх впроваджувати, для чого, і яке їх місце у розвитку соціального бізнесу.

  Андрій Федотов зазначив:

  Соціальні інновації – це те, що націлене вирішувати соціальну потребу, змінюючи при цьому існуючу систему чогось в цілому.

  І підкреслив, що в Україні це дійсно мають робити соціальні підприємці. З чим організатори стовідсодково погоджуються та переконані, що це під силу нашим учасникам. Про це також свідчить відгук Катерини Смаглій:

  У вас чудова аудиторія і робимо спільну справу!

  У своєму виступі Михайло Мельник наголосив:

  Соціальна проблема, яку намагається своєю діяльністю вирішити соціальний підприємець, це відправна точка його бізнесу. А соціальне підприємництво, коротко кажучи, – це бізнес-рішення соціальної проблеми з душею.

  Після закінчення навчального дня учасники розійшлись із величезним натхненням ще більше досліджувати феномен соціального бізнесу, вдосконалювати свої ідеї та впроваджувати інновації в реальність.

  Нагадаємо, що ти теж можеш стати частиною Social Impact Award і навчатись соціальному підприємництву зареєструвавшись за посиланням: http://bit.ly/2FDb8AB.

  Чекаємо на тебе та твою ідею!