• День відкритих дверей для майбутніх соціальних підприємців

  13 березня 2018 Українська Соціальна Академія відкрила свої двері, аби розповісти про соціальне підприємництво та представити програми, до яких можуть долучитися учасники.

  Зустріч відбулася в колі друзів Української Соціальної Академії. Під час панельної дискусії колишні випускники Дарина Брикайло, Марина Полтавець-Мєдвєдєва та Анна Понікарчук ділилися досвідом та планами розвитку своїх соціальних проектів. Роман Ільченко, власник та керуючий партнер міжнародної групи компаній NIAR, підбадьорив учасників щодо пошуку соціальних ідей та інвесторів. На його думку, в кожному бізнесі є можливість для соціальної складової.

  Вже незабаром в Українській Соціальній Академії стартує навчально-конкурсна програма Social Impact Award. До участі запрошуються молоді особи, віком від 18 до 25 років, які хочуть познайомитись з соціальним підприємництвом, мають ідею соціального підприємства? або ж хочуть масштабувати свій соціальний бізнес.

  Social Impact Award – річна програма з освітнім циклом і конкурсом соціальних бізнесів на ранніх етапах. Фіналісти конкурсу обираються журі на основі поданих заявок і візьмуть безкоштовну участь в 3-х місячній інкубаційній програмі. Разом з експертами та наставниками вони будуть працювати над реалізацією бізнес-плану. Три  найкращі проекти отримають грошову премію у розмірі 1500 євро і поїздку на зустріч переможців SIA в Грузії.

  «Social Impact Award – це спільнота де наміри перетворюються у дії» – зазначає координатор програми Іванка Бедь. На Дні відкритих дверей були присутні журі програми Social Impact Award в Україні Наталія Ольберт-Сінько, директорка агенції Be-it Health&Social Impact,  Ігор Найда, лідер Всеукраїнської інооваційної освітньої платформи “Сходи в майбутнє” та вищезгаданий Роман Ільченко.

  Особливо приємним було бачити чимало молоді в стінах Української Соціальної Академії. Учасники долучилися до жвавої дискусії про проблеми та тренди в соціальному підприємництві, охоче спілкувалися з присутніми експертами. Усі отримали нагоду долучитися до спільноти Української Соціальної Академії, а в майбутньому до Social Impact Award.

  Реєстрація на навчальну програму Social Impact Award за посиланням.