Navigation

Організатори

School of ME

School of ME через освітні, консалтингові та підтримуючі активності допомагає вмотивованим людям займатися усвідомленим підприємництвом. Ми віримо в те, що бізнес може і має приносити добро й прибуток; віримо, що освіта може бути гнучкою, цікавою і прикладною; віримо в силу людей, які об'єднавшись навколо ідеї можуть перетворювати світ на краще. Наша увага зосереджена на соціальному, молодіжному та шкільному підприємництві, і проведення в Україні Social Impact Award — наш важливий внесок у розвиток цих тем.

schoolofme.me

Партнери

SAP

SAP – один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру та різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Допоміжні служби чи рада директорів, склад або магазин, настільні чи мобільні застосунки — рішення SAP дають змогу підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій загалом, сформувати глибоке розуміння бізнесу та створити конкурентну перевагу. Рішеннями й сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (зокрема системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність і сприяють безперервній адаптації та сталому розвитку.
На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного та металургійного секторів. SAP бере активну участь у розвитку національних ІТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вишами країни в межах глобальної програми «Університетський Альянс».

Центр Підприємництва УКУ

Центр Підприємництва УКУ - це стартап акселератор. Мета Центру - це творення екосистеми для появи та зростання українських компаній з глобальним мисленням, а також розвиток підприємливого мислення. Центр фокусується на двох аудиторіях - студентах та стартапах на ранніх стадіях розвитку.

European Venture Philanthropy Association

EVPA — це потужна спільнота, що складається з близько 300 організацій-членів із понад 30 країн, що поділяють те саме бачення та мають спільну мету: створення позитивного суспільного впливу за допомогою соціального інвестування. EVPA сприяє розвитку екосистеми імпакту та допомагає із залученням соціальних інвесторів, фондів, корпорацій та політиків для підтримки соціальних новаторів та максимізації їх впливу.
EVPA підтримує SIA в Україні завдяки проєкту «Співпраця задля імпакту», що фінансується Європейським Союзом.

SiLab

SILAB UKRAINE – це професійна платформа для розвитку соціального підприємництва та соціальних інновацій, популяризації імпакт-інвестування, розбудови соціального партнерства. Ми спрямовуємо свою діяльність на посилення екосистеми для соціального підприємництва в Україні шляхом навчання майбутніх та діючих соціальних підприємців, популяризації найкращих практик та адвокації сприятливого нормативно-правого середовища на місцевому та національному рівнях. За чотири роки діяльності в акселераційних програмах організації взяло участь майже 100 команд з різних регіонів України. 15 команд вже запустили свої соціальні бізнеси, ще 10 готуються до запуску.

Ukrainian Social Venture Fund

Український Соціальний Венчурний Фонд інвестує та підтримує соціальні підприємства, в основі бізнес-моделей яких лежить досягнення соціальних та екологічних змін. Фонд засновано ініціативною групою, до складу якої входять School of ME, ChildFund Deutschland, WNISEF та SiLab Ukraine.

usv.fund

Almost there

You need to register in order to submit your bulletin & vote.

× close